In het ‘zoekvenster’ kunt u zoeken op kernwoord, bijvoorbeeld een naam of specialisatie. Als u op de vermelding van een vrijwilliger klikt komt u op de regiopagina met zijn/haar profiel.

Heeft u niet gevonden wat u zocht, neemt u dan contact op met het stuurteam

Specialisatie/beroepDépartement en vrijwilliger
Administratie

03-Allier, Robert en Anja Schipper


03-Allier, Jan Speetjens


18 Cher, Lenny Margueritat


23 Creuse, Hans van den Bos


24 Dordogne, Ad van Krimpen


27 Eure, Peter Schrage




35 Ille-et-Vilaine, Joke Gicquel


56 Morbihan Jacqueline van der Laan


58 Nièvre, Agnes Roeleveld-Hoekstra


58 Nièvre, Rolf Busscher


Alternatieve hulp

07 Ardèche, Wim Beuming

Architect

03 Allier, Ben Mulder


21 Côte-d'Or, Levien de Putter


24 Dordogne, Brigitte Koenen


46 Lot, Brigitte Koenen


58 Nièvre, Martin Smit


78 Yvelines, Hans Musegaas


81 Tarn, Edith Janzen

Bedrijf starten

Landelijk, Hans Musegaas


03-Allier, Jan Speetjens


06 Alpes-Maritimes, Paul Bast


11 Aude, Eddy en Martine Claes Temmerman


18 Cher, Lenny Margueritat


41 Loir-et-Cher, Maarten van Dorst


58 Nièvre, Paul Lanfermeijer


58 Nièvre, Agnes Roeleveld-Hoekstra


58 Nièvre, Rolf Busscher


70 Haute-Saône, Eric en Jenny Horstman


70 Haute-Saône, Mirjam en Tim Muller


71 Saône-et-Loire, Michel Jong


79 Deux Sèvres, Gerry van Oossanen


84 Vaucluse, Geert Claeys

Bouwen en Verbouwen

07 Ardèche, Wim Beuming


19 Corrèze, Wilm Snellenberg


30 Gard, Hans van de Laar


36 Indre, Michiel Terwindt


46 Lot, Bastiaan Arkenbout


46 Lot, Brigitte Koenen


46 Lot en 47 Lot-et-Garonne Luuk Van Doeveren


52 Haute-Marne, Christian von Klösterlein


62 Pas-de-Calais, Ruud Blok


63 Puy-de-Dôme,Bert van Straten


70 Haute-Saône, Eric en Jenny Horstman


70 Haute Saône,Cornelis Robat


70 Haute-Saône, Mirjam en Tim Muller


78 Yvelines, Hans Musegaas


80 Picardie Wim Rolfes


81 Tarn, Edith Janzen


83 Var, Coco Dubbelboer Phoelich

Chambre d'hôte/gites starten

03 Allier, Rudolf Bouwmans en René van Hulst


03-Allier, Jan Speetjens


04 Alpes-de-Haute-Provence, Esther de Groot


06 Alpes-Maritimes, Paul Bast


15 Cantal, Jan en Trijntje Bartelds


16 Charente, Harry Bloksma


19 Corrèze, Robert Cordes


31 Haute Garonne, Ron Rooding


23 Creuse, Theo Conijn


30 Gard, Hans van de Laar


52 Haute Marne Herman van de Hoek


53 Mayenne, René Schutte


66 Pyrénées-Orientales, Frans Guldemont


70 Haute-Saône, Eric en Jenny Horstman


76 Sein-Maritime, Els en Joël Louiset


78 Yvelines, Hans Musegaas


85 Vendée, Martine Hoogschagen

Emi- en Immigratie

63 Puy de Dôme en Landelijk, Eric Pantekoek


84 Vaucluse, Han Kok


Ervaringsdeskundige

03-Allier, Jan Speetjens


04 Alpes-de-Haute-Provence, Rimke van der Veen


04 Alpes-de-Haute-Provence, Esther de Groot


08 Champagne-Ardenne, Zolan & Samantha Mostarlic


12 Aveyron, Florence Hoogveld


16 Charente, Franca Porter-Sanders


17 Charente-Maritime, mr.Jan Hermans


17 Charente-Maritime, Simon van Marle


19 Corrèze, Ernst Pels


19 Corrèze, Louise & Paul Subelack


21 Côte-d'Or, Yolande Kok


24 Dordogne, Sandra Anema


24 Dordogne, Job Vast


26 Drôme, Jan Joost de Vries


27 Calvados, Peter Schrage


29 Finistère, Wilco Berkel


29 Finistère, Jur Kloesmeyer


30 Gard, Chris en Henny Verbeek



44 Loire-Atlantique, Elly Blain-Kievit


45 Loiret, Steven Verbeek


46 Lot,Ad van Krimpen


47 Lot et Garonne, Emil Nitzsche


47 Lot et Garonne, Fokje Bult


52 Haute Marne Herman van de Hoek


53 Mayenne, René Schutte


56 Morbihan Jacqueline van der Laan


58 Nièvre, Rolf Busscher


58 Nièvre, Albert Piest


63 Puy-de-Dôme, Petra Broek


66 Pyrénées-Orientales, Catharina Godefroy - Wilmink


70 Haute-Saône, Eric en Jenny Horstman


71 Saône-et-Loire, Gerard en Els Siderius


71 Saône-et-Loire, Daniel Friederichs


75 Parijs, Sander Frisart


76 Seine-Maritime, Georg Bob Den Hertog


76 Seine-Maritime, Gijs van Breugel


77 Seine-et-Marne, Markus ten Siethoff


79 Bart Beydals


80 Picardie Wim Rolfes


82 Tarn-et-Garonne, Roel en Marjan Den Bakker


87 Haute-Vienne, Jaap Pijpe


87 Haute-Vienne, Alma van Beek


87 Haute-Vienne, Louise en Paul Subelack


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans


Financiën

03-Allier, Jan Speetjens


58 Nièvre, Sjoerd Hattink


83 Var, Coco Dubbelboer Phoelich

Fiscale zaken

58 Nièvre, Kees Boonstra


Franse taal

07 Ardèche, Christine Caals


16 Charente, Eric LE BOLES


18 Cher, Lenny Margueritat


19 Corrèze, Anna Garrec


26 Drôme, Carla Smagge


27 Eure, Gijs van Breugel




44 Loire-Atlantique, Elly Blain-Kievit


49 Main-et-Loire, Hans Verasdonck


58 Nièvre, Yinda de Leeuw


58 Nièvre, Jan Auke Oost


62 Pas-de-Calais, Francis van der Elst


63 Puy-de-Dôme,Bert van Straten


65 Hautes-Pyrénées, Irma Hofstede


66 Pyrénées-Orientales, Catharine Godefroy - Wilmink


71 Saône-et-Loire, Daniel Friederichs


72 Sarthe,Nityam Dams


75 Parijs, Anna Christina Walters


76 Sein-Maritime, Els en Joël Louiset


78 Yvelines, Nanda Péchevis


79 Bart Beydals


80 Somme, Sabine Vanmoorlegem


80 Picardie Wim Rolfes


84 Vaucluse Lucette Dumont


86 Vienne, Philip van Tienhoven


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans


Huisdieren/Paarden-verzorging

19 Corrèze, Anneke Roodbol


58 Nièvre, Ingrid Bemelmans


58 Nièvre, Tracy Jehle


79 Deux Sèvres, Gerry van Oossanen


Informatica

46 Lot, Esther Hoveling


03-Allier, Jan Speetjens


66 Pyrénées-Orientales, Frans Guldemont


70 Haute Saône,Cornelis Robat


87 Haute-Vienne, Jaap Pijpe

Juridische zaken

27 Eure, Gijs van Breugel


30 Gard, Mikel de Rooij


81 Tarn, Edith Janzen


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans

Kennis van de streek

06 Alpes-Maritimes, Paul Bast


07 Ardèche, Christine Caals


13 Bouches-du-Rhône, Leon Speetjens


16 Charente, Franca Porter-Sanders


23 Creuse, Hans van den Bos


31 Haute Garonne, Ron Rooding


46 Lot, William Emsbroek


49 Main-et-Loire, Hans Verasdonck


53 Mayenne, René Schutte


62 Pas-de-Calais, Francis van der Elst


66 Pyrénées-Orientales, Frans Guldemont


74 Haute-Savoie, Pieter Veenendaal


76 Seine-Maritime, Georg Bob Den Hertog


82 Tarn-et-Garonne, Roel en Marjan Den Bakker


84 Vaucluse, Conrad Kleipool


84 Vaucluse Lucette Dumont


85 Vendée, Martine Hoogschagen


86 Vienne, Philip van Tienhoven


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans

Landbouwdeskundigen

82 Tarn-et-Garonne, Roel en Marjan Den Bakker

Gezondheidszorg

06 Alpes-Maritime, Irit Tobelem-Hage


40 Landes, Ingrid Prins


44 Loire-Atlantique, Elly Blain-Kievit


30 Gard, Marie Delon


46 Lot, Marguerite van Dijck


56 Morbihan, Helen Brandenburg


71 Saône-et-Loire, Rienk Visser


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans

Ondernemen

79 Deux Sèvres, Gerry van Oossanen

Onroerend goed

11 Aude, Eddy en Martine Claes Temmerman


16 Charente, Eric LE BOLES


19 Corrèze, Wilm Snellenberg


27 Eure, Gijs van Breugel


29 Finistère,Luud Verhagen


34 Hérault, Anita Vermeulen


36 Indre, Michiel Terwindt


46 Lot, Bastiaan Arkenbout


46 Lot, Jacqueline Dubois


52 Haute Marne Herman van de Hoek


66 Pyrénées-Orientales, Frans Guldemont


70 Haute-Saône, Mirjam en Tim Muller


78 Yvelines, Hans Musegaas


84 Vaucluse, Geert Claeys


85 Vendée, Janette Sanders


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans


Personal Development Therapie

62 Pas-de-Calais, Susan van den Bergh


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans

Psychologische begeleiding

04 Alpes-de-Haute-Provence, Esther de Groot


06 Alpes-Maritime, Irit Tobelem-Hage


46 Lot, Nicole Gregoire


Sociale hulp

23 Creuse, Angele Goossens


43 Haute Loire, Jeannette van Trier en Gerard d'Olivat


58 Nièvre, Agnes Roeleveld-Hoekstra


78 Yvelines, Nanda Péchevis


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans

Sociale zekerheid

06 Alpes-Maritime, Irit Tobelem-Hage


44 Loire-Atlantique, Leen Van der Paal


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans

Techniek

03 Allier, Hans Brandsma


13 Bouches-du-Rhône, Leon Speetjens


16 Charente, Erwin Koopal


24 Dordogne, Adrien van Dijk


30 Gard, Hans van de Laar


52 Haute-Marne, Christian von Klösterlein

Tuinieren

56 Morbihan, Ada Neijzing


70 Haute-Saône, Eric en Jenny Horstman


84 Vaucluse, Han Kok


87 Haute-Vienne, Jaap Pijpe

Wonen, Werken en Leven.

11 Aude, Eddy en Martine Claes Temmerman


16 Charente, Eric LE BOLES


16 Charente, Harry Bloksma


23 Creuse, Hans van den Bos


23 Creuse, Theo Conijn



34 Hérault, Anita Vermeulen


44 Loire-Atlantique, Leen Van der Paal


46 Lot, Bastiaan Arkenbout


58 Nièvre, Rolf Busscher


63 Puy de Dôme en Landelijk, Eric Pantekoek


79 Bart Beydals


79 Deux Sèvres, Gerry van Oossanen


84 Vaucluse, Elly van de Moer


84 Vaucluse, Geert Claeys


92 Hauts-de-Seine, Margriet Hofmans


Zorg- Verzekeringen

19 Corrèze, Geert van de Graaf